Paslaugos

rainbow

Priimami 3-6 metų vaikai.

Darželio darbo laikas: 7:30 - 18:00

Esame atsakingi, todėl apsidraudžiame dėl teikiamų paslaugų.

Sutarus iš anksto - psichologo konsultacija vaikui, tėvams ar darbuotojams.

Maitinimas

Darželis rūpinasi visaverte ir sveika vaikų mityba. Mūsų vaikučiai turės galimybę valgyti pusryčius, pietus ir pavakarius. Užkandžiams - vaisiai ir daržovės.

Į augančio organizmo maisto racioną mes žiūrime labai atsakingai, vaikus pratiname prie sveikų mitybos įpročių. Mums svarbu, kad vaikai valgytų šviežią, sveiką ir kokybišką maistą. Tuo rūpinasi higienos  pasą turinti privačios mokyklos valgykla.

Pagal pieno produktų vartojimo programas „Pienas vaikams“ ir  ,,Vaisiai vaikams“ kiekvienas vaikas  mūsų darželyje  kasdien gauna rekomenduojamą pieno ar pieno produktų, vaisių  davinį.

Kainos

Ugdymo ir priežiūros mokestis lankant darželį darbo dienomis 260 €.

Nuolaidas taikome, jei:

– Darželį lanko keli vienos šeimos vaikai (10% nuolaida antro vaiko ugdymo ir priežiūros mokesčiui).

–Vaikas suserga ir nelanko darželio, neskaičiuojamas mokestis už maitinimą.

Kasmetinis mokestis ugdymo ir higienos priemonėms – 100 €.